Hakkımızda

Uluslar arası ticaret alanında hizmet vermek üzere 2017 yılında İstanbulda kurulan şirketimiz yerel ve uluslararası müşterilerimiz için ticaret kanalları ve kaynakları yaratarak ithalat ve ihracat işlemleri hususunda hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle; dokuma ürünleri, tekstil, ev tekstili ve orman ürünleri sektörlerinde yerel pazar araştırmaları yaparak uluslararası arenada güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlar doğrultusunda iş geliştirmek temel hedefimizdir.

Bu hedefler ışığında; Arta Global olarak uluslararası ticaret alanında Türkiye pazarında önemli bir rol üstlenmekteyiz. Şirket çatısı altında Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine hukuki düzen ve istikrarla karşılık vermek adına ticaret hayatında doğabilecek risklere karşı hukuki alanda danışmanlık hizmeti vererek işletmeler arasında doğabilecek legal hususlar kapsamında doğrudan avukatlık hizmeti de sağlamaktayız. Özellikle globalleşmeye paralel olarak ticari işletme kuralları ve hukuki düzenlemeler gün geçtikçe değişiklik arz etmektedir.

Misyonumuz

Temel misyonumuz; müşterilerimizin öncelikli hedeflerini, talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye yöneliktir. Büyüme odaklı stratejiler geliştirerek, dünya ticaret hayatında yenilikçi ve müşteri öncelikli yaklaşımlar benimseyerek başarılar yakalamak istiyoruz. Yürüttümüz her türlü ticari faaliyette kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları ve müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyon ile şirketiniz ile dünya çapındaki iş fırsatları arasında bir köprü rolü üstlenmek gayesindeyiz.

Vizyonumuz

Şirket olarak vizyonumuz; Her türlü ticari faaliyetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda öncü, yaratıcı ve yenilikçi hedefler ile değişimleri öngörerek onların güvenilir çözüm ortağı olabilmektir.

Şirket Kültürümüz

Başarımızın sırrı, kendimizi faaliyet alanlarımızda sürekli geliştirmek üzere geniş bilgi ve tecrübe edinmek amacıyla çok çalışmaktır. Arta Global olarak bilgi birikimimizi eksiksiz kılmak üzere müşterilerimizin her türlü ihtiyacı hususunda bütünlük, şeffaflık ve sonuç odaklı hizmet anlayışı benimsemek esas çıkış noktamızı oluşturmaktadır.