Swarovski Kurumsal

 

Türkiye Swarovski firmasının 2017 yılı itibariyle resmi kurumsal hediye acentası olarak görev aldığımızı bildirmekten gurur duyuyoruz. Kurumsal hediyeler müşterileri tanımak ve çalışanları ödüllendirmek için mükemmel bir yoldur. Bu açıdan Swarovski, firmalar için çok özel kurumsal hediye seçenekleri ortaya sunmaktadır.   120 yıllık üstün kalite tecrübesi ile kurumsal hediye konusunda bir marka olan  Swarovski; teknolojik yeni yöntemlerle ve pazar tecrübesi ile sektörün en iyi ve en tecrübeli markasıdır. Bu anlamda; gelen talepler bakımından çok büyük bir deneyime sahip olan Swarovski kurumsal hediye alanında Türkiye ve dünyada akla gelen ilk firmadır. Swarovski’nin ayırt edici stili, belirgin tarzı ve marka değeri, şirketler adına özel ve kutlamaya değer günler için müşterileri ve çalışanları için unutulmaz hediyeler verme fırsatı sağlamaktadır.

Müşterilerine sunduğu standartları ve kişiye özel lüx koleksiyonları ile çeşitli endüstriler anlamında iş ortaklıkları için farklılık yaratmakta olan Swarovski’nin resmi kurumsal hediye acentası olarak sizlere hizmet vermek bir ayrıcalıktır. Swarovski uluslararası anlamda çok büyük bir marka değerine sahip olup müşterilerine güvenilir, hızlı ve en iyi kalite ve birinci sınıf işçilik  hizmeti sağlar.

Bu bağlamda tercih edeceğiniz kurumsal hediyeler; cazibesi ve eşsiz zerafeti ile siz değerli müşterilerimiz için şirket marka değerinizi ön plana çıkaran ve hatırda kalan değerli hediyeler verme fırsatı sağlar.  Kurumsal hediye yelpazesindeki çeşitli ürün seçenekleri, Yılbaşı, anneler günü, bayramlar gibi özel günler için özel bir koleksiyon içeren Swarovski Markalı standart, özelleştirilebilen kişiye ve kurumlara özel olarak dizayn yapılabilecek  kurumsal hediyelerimiz şirketleriniz için fark yaratacaktır.

Swarovski Proffesional Gift